e-mail: biuro@ateneo.pl | tel: 796 715 117
In Facebook
Ateneo.pl - Google Partners

TECH Sterowniki – strona internetowa

Rozbudowana strona internetowa dla polskiego producenta sterowników do zarządzania ogrzewaniem – TECH Sterowniki.

Zobacz stronę na żywo

Nasze sukcesy

Wieloletnia współpraca
 z Ateneo.pl

Wysoki poziom
optymalizacji SEO

Serwis przygotowany 
na duży ruch

Serwis otwarty
na dalszy rozwój

Z tego artykułu dowiesz się:

Tło projektu

Prace nad witryną korporacyjną dla firmy TECH Sterowniki rozpoczęliśmy w 2018 roku. Witryna była wtedy uruchomiona na silniku WordPress i borykała się z wieloma problemami – m.in. kłopotami z obsługą dużego ruchu, niedopracowaną architekturą informacji oraz bardzo skomplikowanym CMS’em. Pozostając na starym rozwiązaniu, ambitne plany rozwojowe naszego klienta w postaci zostania branżowym liderem stanęły pod znakiem zapytania.

Dlatego też, po analizie obrazu sytuacji zarząd firmy podjął decyzję o wymianie silnika WordPress na silnik dedykowany. Decyzja ta otworzyła ścieżkę, szybkich i prawie nieograniczonych możliwości rozbudowy z uwagi na nasz background programistyczno – projektowy.

Po kilku latach rozwoju serwisu można uznać, że pomysł okazał się przysłowiowym „strzałem w dziesiątkę”. Strona teraz rozwija się równie szybko jak cała firma TECH Sterowniki.

Tło projektu

Zakres projektu

 • analiza potrzeb;
 • projektowanie graficzne;
 • dedykowany system CMS;
 • migracja treści ze starej wersji witryny;
 • prace rozwojowe: m.in.: konfigurator systemów sterowania ogrzewaniem, zarządzanie siecią dystrybutorów;
 • wersje językowe;
 • support bezpieczeństwa;

Dystrybucja i hurtownie

Moduł „gdzie Kupić” umożliwia zarządzanie wszystkimi dystrybutorami i hurtowniami (a jest ich kilkaset) z poziomu CMS oraz poprzez import z plików .xls. Moduł wykorzystuje również API Google MAPS.

Dystrybucja i hurtownie

Akademia Instalatora

Moduł odpowiada za sprawne zarządzanie zapisami na cykliczne Akademie Instalatora. Umożliwia m.in. ustawianie terminów szkoleń, weryfikację zgłoszeń, powiadomienia emailowe i wiele innych funkcjonalności.

Akademia Instalatora

Wersje językowe

Moduł umożliwia zarządzenie wieloma wersjami językowymi z poziomu CMS wraz z systemem uprawnień dla administratorów i szeregiem ułatwień.

Wersje językowe

Responsywność

Serwis jest w pełni resposnywny i dostosowany pod urządzenia mobilne wraz z szeregiem nowoczesnych rozwiązań UX. Elementy są nie tylko odpowiednio skalowane, ale np. dla panoramicznych zdjęć pod urządzenia mobilne typu telefony dodaliśmy możliwość wstawiania obrazków w układzie pionowym.

Responsywność

Instrukcje

Moduł umożliwia zarządzenie instrukcjami .pdf z poziomu CMS. Instrukcje są podzielone na kategorie oraz zawierają wyszukiwarkę.

Instrukcje

  Skontaktuj się z nami


  Zainteresowany? Rozpisz się śmiało i oczekuj kontaktu od nas.

  Wyślij