e-mail: biuro@ateneo.pl | tel: 796 715 117
In Facebook
Ateneo.pl - Google Partners
Realizacje

Witryna korporacyjna TECH Sterowniki

Zaawansowana strona internetowa dla polskiego producenta sterowników do zarządzania ogrzewaniem – firmy TECH Sterowniki.

Witryna jest wieloletnią produkcją, która cały czas ewoluuje wraz z potrzebami rynku oraz firmy.

Zobacz stronę na żywo

Z tego artykułu dowiesz się:

Tło zlecenia

Prace nad witryną korporacyjną dla firmy TECH Sterowniki rozpoczęliśmy w 2018 roku i trwa ona po dziś dzień. Już wtedy dość stary silnik witryny oparty o WordPress okazywał problemy wydajnościowe przez co plany rozwojowe naszego klienta nie mogły zostać wykonane na starej infrastrukturze.

Po analizie obrazu sytuacji Zarząd TECH Sterowniki podjął decyzję o przejściu na tzw. silnik dedykowany, co otworzyło ścieżkę praktycznie nieograniczonych możliwości rozbudowy. Realizację tego zadania powierzono nam. Po kilku latach przeznaczonych na różne modyfikacje można uznać, że pomysł okazał się przysłowiowym „strzałem w dziesiątkę”. Dzięki temu serwis rozwija się w odpowiednio szybkim tempie zarówno naszymi siłami jak i siłami firmy TECH Sterowniki. O to właśnie chodziło!

Zakres

 • analiza potrzeb;
 • projektowanie graficzne;
 • dedykowany system CMS;
 • migracja treści ze starej wersji witryny;
 • prace rozwojowe: m.in.: konfigurator systemów sterowania ogrzewaniem, zarządzanie siecią dystrybutorów;
 • wersje językowe;
 • support bezpieczeństwa;

Zarządzanie Dystrybutorami i hurtowniami

Moduł „gdzie Kupić” umożliwia zarządzanie wszystkimi dystrybutorami i hurtowniami (a jest ich kilkaset) z poziomu CMS oraz poprzez import z plików .xls. Moduł wykorzystuje również API Google MAPS.

 

 

Akademia Instalatora

Moduł odpowiada za sprawne zarządzanie zapisami na cykliczne Akademie Instalatora. Umożliwia m.in. ustawianie terminów szkoleń, weryfikację zgłoszeń, powiadomienia emailowe i wiele innych funkcjonalności.

 

 

 

Wersje językowe

Moduł umożliwia zarządzenie wieloma wersjami językowymi z poziomu CMS wraz z systemem uprawnień dla administratorów i szeregiem ułatwień.

 

 

Responsywność serwisu

Serwis jest w pełni resposnywny i dostosowany pod urządzenia mobilne wraz z szeregiem nowoczesnych rozwiązań UX. Elementy są nie tylko odpowiednio skalowane, ale np. dla panoramicznych zdjęć pod urządzenia mobilne typu telefony dodaliśmy możliwość wstawiania obrazków w układzie pionowym.

Z czego jesteśmy dumni

Osiągnięcie najwyższej
jakości graficzno-technicznej

Najwyższy poziom
widoczności SEO;

Wieloletni
plan rozwojowy

Przygotowanie pod
duże skoki ruchu

  Skontaktuj się z nami

  Zainteresowany? Rozpisz się śmiało i oczekuj kontaktu od nas.