e-mail: biuro@ateneo.pl | tel: 796 715 117
In Facebook
Ateneo.pl - Google Partners

Termo Organika DE – landing page

Dla firmy Termo Organika przygotowaliśmy stronę internetową typu Landing Page w wersji niemieckiej. Służy ona do pozyskiwania kontrahentów B2B na tamtejszym rynku.

 

Zobacz stronę na żywo

Z czego jesteśmy dumni

Niemiecka
wersja językowa

Testy A/B
poprawiające wsk. konwersji

Przygotowanie pod
urządzenia mobilne

Szybki termin
wykonania Landing Page

Z tego artykułu dowiesz się:

Tło projektu

Termo Organika to największy producent wyrobów do izolacji ze styropianu w Polsce oraz jedna z największych firm w tym segmencie rynku w Unii Europejskiej.

Landing Page powstał w okresie pandemii wirusa Covid19 a jej głównym zadaniem było pozyskiwanie Leadów B2B w internecie niemieckim. W tym czasie firma nie mogła uczestniczyć w targach stacjonarnych ani innych wydarzeniach wymagających kontaktów face-to-face, które z powodu lockdownu były bardzo ograniczone. Postawiła więc na obecność w internecie. 

Landing Page okazał się skuteczny i cały czas pomaga firmie pozyskiwać kontaktu B2B. na rynku niemieckim.

Tło projektu

Zakres

 • zbieranie materiałów;
 • makietowanie;
 • projektowanie graficzne;
 • copywriting
 • konfiguracji analityki
 • wdrożenie strony
 • uruchomienie kampanii reklamowej

Formularz kontaktowy

Formularz kontaktowy zbierający leady B2B wraz z odpowiednią analityką. Zainteresowane placówki mogły w ten sposób skontaktować się z firmę Termo Organika.

Formularz kontaktowy

Elementy infograficzne

Celem tej sekcji jest pokazanie w infograficzny sposób, ważnych informacji o firmie Termo Organika. W ten sposób pokazujemy potencjalnym partnerom biznesowym, że firma jest branżowym liderem w Polsce oraz jedną z największych firm tego typu w europie.

Sekcja 2

Certyfikaty

Certyfikaty poświadczające spełnienie wszystkich rygorystycznych norm branżowych. Jest to kolejny element zachęcający do podjęcia współpracy.

Sekcja 3

Prezentacja produktu

Prezentacja produktów na Landing Page została szczegółowo zaprojektowana. Składała się obrazka przedstawiającego produkt oraz wylistowaniem jego cech.

Sekcja 4

Katalog online

Jednym z najważniejszych elementów Landing Page jest umożliwienie zapoznania się z katalogiem online. Pozwala to zaprezentować potencjalnym partnerom pełną ofertę produktową firmy.

Sekcja 5

  Skontaktuj się z nami


  Zainteresowany? Rozpisz się śmiało i oczekuj kontaktu od nas.

  Wyślij