e-mail: biuro@ateneo.pl | tel: 796 715 117
In Facebook
Ateneo.pl - Google Partners

4F – Kampania eCommerce w GOOGLE ADS

Zaawansowana kampania Google ADS dla sklepu internetowego 4F

Z tego artykułu dowiesz się:

Tło projektu

Właścicielem marki 4F jest spółka OTCF – polska firma zajmująca się tworzeniem, produkcją i sprzedażą odzieży sportowej. Ambasadorami 4F są m.in. Robert Lewandowski i Anna Lewandowska. 4F jest dziś obecne w większości krajów europejskich poprzez rozwiniętą sieć sprzedaży hurtowej.

Współpracę z oficjalnym sklepem internetowym 4F rozpoczęliśmy kilka lat temu i trwa ona po dziś dzień. Wspólnie z zespołem wewnętrznym naszego klienta, zbudowaliśmy efektywny i dobrze uzupełniający się zespół Google ADS. W ten sposób co roku staramy się wspólnie sprostać nowym wymogom sprzedażowym.

Przy budowie kampanii Google ADS wykorzystaliśmy nasze wieloletnie doświadczenie w pracy nad kampaniami PPC dla wielu różnych branż. Dzięki czemu już od samego początku współpracy byliśmy w stanie zagwarantować wysoką jakość współpracy. Pozwoliło to również szybko skalować kampanię. Do naszych zadań należało również testowanie i wprowadzanie eksperymentów, szukając przewag nad ścigającym nas peletonem (tzn. konkurencją).

Patrząc na efekty, można powiedzieć, że nasza współpraca z marką 4F jest świetnym przykładem uzupełniania się teamu wewnętrznego z agencją zewnętrzną.

Zakres projektu

 • ustalenie celi sprzedażowych i budżetowanie
 • opracowanie KPI kampanii
 • dobór i uruchomienie różnych typów kampanii Google ADS
 • skalowanie i optymalizacja kampanii
 • testy nowych rozwiązań

Kampanie w sieci GDN

Przykładowa kampania w sieci reklamowej Google GDN. Kampania składa się z kilkunastu formatów banerów graficznych uruchamianych na czas działań promocyjnych.

Kampanie w sieci GDN

Kampanie w wyszukiwarce Google

Kampanie linków sponsorowanych Google to klasyka reklamy internetowej.  Reklamy 4F wyświetlają się na odpowiednio dobrane słowa kluczowe.

Kampanie w wyszukiwarce Google

 

Kampanie produktowe

Kampanie Google Zakupy to tzw. Must Have większości sklepów internetowych. W tak wysoko konkurencyjnej branży w jakiej działa 4F liczy się każdy szczegół optymalizacyjny, co oznacza dobrze przygotowany i stale optymalizowany feed produktowy. 

Kampanie produktowe

Kampanie promujące aplikację

Marka 4F posiada niezwykle popularną aplikację mobilną. Na jej popularność wpływa również odpowiednio przygotowana kampania aplikacji mobilnej. 

Kampanie aplikacji mobilnej

Kampanie Discovery ADS

Kampania zbudowana na formatach elastycznych składających się z obrazów i treści wyświetlana na Youtube i w Gmail’u. Reklamy Discovery ADS są dopasowane do treści, którą przegląda internauta.

Kampanie Discovery ADS

Nasze sukcesy

stały wzrost
wskaźników sprzedażowych

wysoka
elastyczność kampanii

kampania zgodna
z linią komunikacyjną marki

zaawansowany
system raportowania

  Skontaktuj się z nami


  Zainteresowany? Rozpisz się śmiało i oczekuj kontaktu od nas.

  Wyślij