e-mail: biuro@ateneo.pl | tel: 796 715 117
In Facebook
Ateneo.pl - Google Partners

Jak pracujemy?

Każda firma jest unikalna i nie ma jednego przepisu na sukces, dlatego uważamy, że podstawą każdej wartościowej kampanii jest indywidualnie dobrana strategia oparta na celach i monitorowana odpowiednimi KPI.

Na co dzień komunikujemy USP (Unique Selling Points) naszych klientów poprzez przemyślane strategie inbound marketingowe łączące w spójną całość kampanie Google i Facebook ADS, Social Media, Content Marketing, SEO, Web Design, PR Internetowy i Email Marketing.

Dla kogo pracujemy?

Obsługujemy na stałe kilkudziesięciu klientów, którzy w miarę swoich potrzeb wciąż do nas wracają. Dzieje się tak, ponieważ traktujemy każdą firmę tak samo poważnie, starając się dopasować rozwiązania do jej potrzeb i możliwości budżetowych. Pracujemy dla dużych, średnich i małych przedsiębiorstw, świadcząc usługi z szeroko rozumianego Inbound Marketingu.

 

Transparentność

Nasze działania są transparentne. Oznacza to, że informujemy o każdym naszym kroku i pomyśle, jaki planujemy zrealizować w stosunku do Twojej firmy. Dzięki temu masz pełną kontrolę nad tym, co robimy i będziesz mógł na każdym etapie współpracy zasugerować odpowiednie rozwiązania.

 

 

Nasz zespół

Jesteśmy specjalistami z kilkunastoletnim doświadczeniem. Tworzymy stabilny, wyspecjalizowany team strategów, marketerów, specjalistów Google i Facebook ADS, programistów, SEOwców i projektantów graficznych mających duże doświadczenie digitalowe. Każdy z nas dobrze zna się na swojej dziedzinie, dzięki czemu czujemy się kompetentni w realizacji kampanii dla naszych obecnych i przyszłych klientów.

 

 

Jak nawiązać kontakt?

Niezależnie od Twoich wymagań i budżetu pomożemy Ci wykorzystać to, co internet ma do zaoferowania Twojej firmie. Aby dowiedzieć się więcej, zwróć się po bezpłatną, indywidualną ofertę za pomocą formularza kontaktowego.

Posiadamy siedzibę w Bielsku-Białej oraz mały oddział w Andrychowie.

 

    Skontaktuj się z nami


    Zainteresowany? Rozpisz się śmiało i oczekuj kontaktu od nas.

    Wyślij