e-mail: biuro@ateneo.pl | tel: 796 715 117
In Facebook
Ateneo.pl - Google Partners

Programista stron internetowych [Bielsko-Biała]

Poszukujemy programisty stron internetowych (PHP, HTML+CSS, MySQL, WORDPRESS) do przygotowywania stron internetowych oraz rozwoju systemów wewnętrznych.

Twoje obowiązki:

  • współpraca z Project Managerem, grafikiem, innymi programistami i klientem w celu wykonania powierzonych zadań
  • prace back’endowe i front’endowe z witrynami internetowymi

Wymagania:

  • min. 1 roczne doświadczenie w programowaniu na różnym poziomie zaawansowania
  • dobra umiejętność programowania obiektowego w PHP
  • dobra znajomość HTML+CSS, JavaScript
  • dobra znajomość MySql
  • mile widziane doświadczenie w WordPress
  • mile widziane doświadczenie z min. 1 frameworkiem MVC (np. Laravel, Zend, Symfony)
  • dobra znajomość HTML/CSS3
  • dokładność, cierpliwość, chęć poznawania nowych technologii

Zapewniamy:

  • ciekawą pracę w miłej, przyjaznej atmosferze pod okiem doświadczonego programisty oraz Project Managera
  • stabilną pracę na pełny etat
  • możliwe inne formy współpracy (np. B2B)
  • coroczna aktualizacja kwoty wynagrodzenia,
  • skokowy wzrost wynagrodzenia wraz ze wzrostem umiejętności
  • kawa „no limit”
  • 8 godzinny dzień pracy (biuro jest czynne jest od 7:00 do 18:00 od poniedziałku do piątku)
  • możliwość pracy zdalnej (po roku pracy)
  • budżet szkoleniowy
  • płatny urlop

Proces rozmowy kwalifikacyjnej:

  • aplikacja przez formularz rekrutacyjny
  • rozmowa telefoniczna z przedstawicielem zespołu zatrudniającego
  • końcowa rozmowa w biurze w zespołem i CEO firmy

To stanowisko jest bardzo uniwersalne, potrzebujemy osób zarówno o wysokich kwalifikacjach jak i mniej doświadczonych deweloperów.

    Skontaktuj się z nami

    Zainteresowany? Rozpisz się śmiało i oczekuj kontaktu od nas.