e-mail: biuro@ateneo.pl | tel: 796 715 117
In Facebook
Ateneo.pl - Google Partners

Content Manager [Bielsko-Biała]

Jeżeli jesteś lub Twoim marzeniem jest stanie się doświadczonym Content Managerem  i jednocześnie pragniesz pracować z naprawdę błyskotliwymi ludźmi w środowisku, które będzie szanować Cię za twój wkład i osobowość – zgłoś się do nas!

Na tym stanowisku będziesz brał(a) czynny udział w opracowywaniu i wdrażaniu strategii content marketingowych pracując ramię w ramię z doświadczonymi członkami naszego zespołu.

Twoje obowiązki:

  • opracowywanie person oraz grup docelowych
  • tworzenie kalendarzy contentowych dla klientów
  • koordynowanie prac pomiędzy Copywriterami a klientami w celu realizacji kalendarza contentowego
  • tworzenie / korekty różnego rodzaju treści: blogowanie, case study, treści do mediów społecznościowych, treści do kampanii Google ADS, treści SEO, tworzenie e-booków / białych ksiąg / treści do stron internetowych itp.
  • aktualizacje witryn internetowych (obsługa CMS)
  • obsługa Influencer Marketing’u oraz dystrybucja art. sponsorowanych na portalach
  • bycie na bieżąco z trendami w content marketingu
  • przygotowywanie danych do raportów
  • inne obowiązki zgodne z Twoim umiejętnościami

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe lub student ostatnich lat (preferowane studia związane ze stanowiskiem)
  • min. 1 rok doświadczenia w content marketingu lub pokrewnych stanowiskach
  • dostępność w pełnym wymiarze czasu
  • bardzo dobre umiejętności redakcji treści
  • dokładność i dbałość o szczegóły
  • umiejętność organizacji swojej pracy i innych
  • wytrwałość w dążeniu do dotrzymywanie terminów i wywiązywania się z zobowiązań
  • wysoka etyka pracy z pozytywnym i entuzjastycznym nastawieniem
  • umiejętność kreatywnego myślenia w oparciu o wymagania klienta
  • pasja do marketingu cyfrowego
  • bardzo dobre umiejętności komunikacji w celu doskonałej obsługi klienta
  • chęć uczenia się samodzielnie i nadążania za rozwojem i najlepszymi praktykami marketingu internetowego
  • znajomość obsługi Dokumentów Google
  • znajomość obsługi systemów CMS typu WordPress (doświadczenie w kodowaniu nie jest wymagane)

Twoimi dodatkowymi atutami będzie:

  • background graficzny w programie Canva lub innych
  • doświadczenie w jednym lub kilku obszarach: Emailingi, SEO, Social Media, Google ADS, Facebook ADS, grafika internetowa, Influencer Marketing

Zapewniamy:

  • różnorodne projekty
  • miłą atmosferę pracy
  • telefon służbowy
  • kawa „no limit”
  • wynagrodzenie z premią efektywnościową
  • 8 godzinny dzień pracy (biuro jest czynne jest od 7:00 do 18:00 od poniedziałku do piątku)
  • konto na Asanie w którym zorganizujesz własną pracę

Nasz program świadczeń pracowniczych obejmuje:

  • płatny urlop
  • pełne ubezpieczenie zdrowotne ze składką firmy
  • budżet szkoleniowy
  • możliwość pracy zdalnej 1 dzień w tygodniu (po roku)
  • istnieje możliwość współpracy B2B

Proces rozmowy kwalifikacyjnej:

  • aplikacja przez formularz rekrutacyjny
  • kontakt email  z przedstawicielem zespołu zatrudniającego
  • rozmowa telefoniczna z przedstawicielem zespołu zatrudniającego
  • końcowa rozmowa w biurze w zespołem i CEO firmy

Praca w lokalizacji Bielsko-Biała.

    Skontaktuj się z nami

    Zainteresowany? Rozpisz się śmiało i oczekuj kontaktu od nas.