Ateneo – Ateneo.pl®
e-mail: biuro@ateneo.pl | tel: 796 715 117
In Facebook
Google Partners
Ateneo

Jesteśmy Agencją SEO / SEM pełną doświadczonych marketerów, których jedynym celem jest wzrost Twoich przychodów.

Komunikujemy USP (Unique Selling Points) naszych klientów poprzez przemyślane strategie SEO i SEM łączące w spójną całość kampanie Google i Facebook ADS, Social Media, Content Marketing, SEO, Web Design, PR Internetowy i Email Marketing.

  Zostaw namiar na siebie

  Skontaktujemy się z tobą w 24h

  Witryna korporacyjna TECH Sterowniki

  Tło zlecenia

  Prace nad witryną korporacyjną dla firmy TECH Sterowniki rozpoczęliśmy w 2018 roku i trwa ona po dziś dzień. Z uwagi na wysokie potrzeby indywidualizacji graficzno-technicznej oraz już wtedy (w 2018 roku) całkiem spory  ruch na witrynie, stary silnik witryny (Wordpress) okazał się zbyt mało wydajny i nieskalowalny.  W efekcie czego ambitne plany rozwojowe zarządu firmy TECH Sterowniki nie mogły zostać wykonane na starej infrastrukturze.

  Po analizie obrazu sytuacji zarząd TECH Sterowniki podjął decyzję o przejściu na tzw. silnik dedykowany, co otworzyło ścieżkę praktycznie nieograniczonych możliwości rozbudowy. Realizację tego zadania powierzono nam. Po kilku latach przeznaczonych na różne modyfikacje można uznać, że pomysł okazał się przysłowiowym "strzałem w dziesiątkę". Dzięki temu serwis rozwija się w odpowiednio szybkim tempie zarówno naszymi siłami jak i siłami firmy TECH Sterowniki. O to właśnie chodziło!

  Zobacz co u nas słychać

   Skontaktuj się z nami

   Zainteresowany? Rozpisz się śmiało i oczekuj kontaktu od nas.